bosphorus banner

 

 

Volvo Penta Yeni Garanti Koşulları

Volvo Penta Marine, Yeni Garanti 2 + 3 yıl başlatıyor. 23 Eylül 2013 tarihinden itibaren boş motorlar ve transmisyonlar için Volvo Penta garanti süresi 2 + 3 yıla kadar artırılacaktır.

Yeni Volvo Penta International Sınırlı Garanti, ilk iki yıllık kullanım süresi veya azami çalışma süresi boyunca, tüm ürünün üzerindeki arızalı parçaları onarır veya değiştirir. Motor ve şanzımanların garanti süresi 2 yıl olup hangisi önce gerçekleşirse çalışma süresi sınırı vardır.

Başlıca Bileşenler, ilk garanti süresi sona erdiğinde geçerli olan 3 yıla kadar garanti ile ek koruma alır. Bu, tekne sahiplerine ek koruma sağlar. Motorlar ve IPS için ana bileşenlerin tanımları, garanti kılavuzuna bakın.

Daha fazla bilgi: İletişim

Genişletilmiş Kapsam

Marine Leisure ürünleri için

volvo engine

Tam kapsamlı üç ekstra yıl

Normal garanti kapsamimize ek olarak, Genişletilmiş Kaplama programımıza üye olabilirsiniz ve mermi istasyonundan, motorlardan, sürücülerden, pervanelere kadar, komple paketin üç yılı boyunca tam olarak kapsanabilir. Bundan dolayı, muhtemel, gelecekteki tamir masraflarının üstünde kalacaksınız. 130'dan fazla ülkede satılan Volvo Penta'nın küresel bayi ağı - mükemmel tekne gezisi için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz.

Tam kapsamlı

Genişletilmiş Kapsama programı, iki ilk garanti yılı ile aynı kapsama alanı sağlar. Arızalı parçaların onarılmasını ve değiştirilmesini kapsar. Bu, tüm Volvo Penta markalı ürünleri içerir, filtreler, hortumlar ve kayışlar gibi sarf malzemeleri hariçtir.

Genişletilmiş Kapsama programı, tahrik paketi sipariş edildiğinde veya garanti tarihinden önce üç ay içinde satın alınır.

Volvo Penta Parts
Genel
 • Üç ila beş yıl geçerli olan kapsama alanı
 • Hem Volvo Penta markalı, hem dizel hem de benzinli deniz eğlence ürünleri için dünya çapında kullanılabilir.
 • Tahrik paketi sipariş edildiğinde veya garanti tarihinden sonra en geç üç ay süreyle satın alınır
Ön şartlar
 • Yalnızca eğlence amaçlı kullanılan ürünler için geçerlidir
 • Geçerli servis çizelgesine göre düzenli servis ve bakım
 • Teslim öncesi komisyonlama
 • Ürün Merkezinde geçerli garanti kaydı
  •  

       Her motor için garanti ve Genişletilmiş Kapsama süresi için lütfen aşağıdaki tabloya bakın.

   Volvo Penta servis

Copyright ©bosphorusmarine.com 2016 - Designed by Marmaris Seo