bosphorus banner

Elektronik Araç Kontrol

Kolay yat konseptimiz, kolay, güvenli ve eğlenceli tekneler için bir arzudan çok daha fazlasıdır. Bu, teknenizin olması gereken sıfır sorunlu çalışması için özel bir strateji. Ama en önemlisi, artan sayıda kullanışlı, uygulamalı ürün ve işlevleri içerir. Teknenizi seçtiğiniz seçeneklerle - yeni bir tekne sipariş ettiğinizde veya mevcut teknenizi yenilemek istediğinizde - özelleştirme fırsatını değerlendirin. Tavsiye için Volvo Penta satıcınızla konuşun!


Joystick sürüşü sezgisel sürüş için akıllı, yeni bir çözüm - tüm hızlarda hassas direksiyon için joystick'i itin ve döndürün.
EVC entegreli otomatik pilot , otomatik olarak dümen yol değişikliklerinde (gölge sürücüsü) kilitlenir.
Joystick kumanda ile: mükemmel hassasiyetle parmak ucu kullanımı, kenetlenme ve yakın çeyrek manevraları basit, hatta eğlenceli hale getirir.
Hız Sabitleme Kontrolü Motor devrinin parmak ucu kontrolü ile, teknenin hızını mümkün olan en iyi yakıt ekonomisi ve konforu için ince ayar yapabilirsiniz.
Dinamik Konumlandırma Sistemi Teknenizin konumunu ve yönünü çok sınırlı bir alanda tutmanızı ve sürmenizi sağlar. Yanaşma veya yakıt ikmali için beklerken mükemmeldir.
Düşük hız modu Boşta iken 5-6 knottan 2-3 knot'a kadar tekne hızını azaltır. Kontrol içine entegre edilmiştir. Marinaları ve kanalları kullanırken mükemmel.
Powertrim asistanı, mükemmel sürüş tutumu için mümkün olan en iyi sürüş trimini - tamamen otomatik olarak - verir. Optimum performans ve düşük yakıt tüketimi ile sonuçlanır.
Tek kol modu İkiz, üç veya dörtlü motorları tek kolla çalıştırın. Kaba denizlerde bile hız kontrolünü kolaylaştırır.
Sportfish modu Teknenizi kendi ekseni etrafında hızla döndürmenizi sağlar - sadece motor kontrollerini kullanarak balıkları ters yönde yüksek hızda takip edin.
Su sporu için çekme modu Teknenizin hızını önceden ayarlanmış en yüksek devir sayısıyla sınırlar. Maksimum su sporu eğlencesi için ayarlanan hızı korur ve yükteki herhangi bir değişikliği telafi eder.
Yol bilgisayarı, yakıt tüketimi, boşa mesafe, yolculuk süresi ve çok daha fazlası ile ilgili gezi bilgisayarının işlevselliğini elde edin.

Copyright ©bosphorusmarine.com 2016 - Designed by Marmaris Seo