bosphorus banner

Volvo Penta Marmaris

Boğaziçi Marin olarak, yat gezintisinin sunduğu en iyi deneyimi yaşamanızın ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu tecrübeye katkıda bulunmaktan gurur duyuyoruz. Sonuçta, yatlardan suların tadını çıkarmaya, bakım ve onarım endişesi ile yatdan uzak durmaktan yana değil misiniz? Sizi hayal kırıklığına neden olabilecek tamir sorunlarıyla nasıl başa çıkacağını öğrenmek için kendimizi yıllarca eğittik. Bakım deneyiminizi olabildiğince keyifli hale getirmek istiyoruz. yatınızda uzman servis ve tavsiye arıyorsanız, doğru yere geldiniz demektir. Yatınızı bakımlı tutmaya yardımcı olması için nelere sahip olduğumuza bir bakın. Volvo Penta Marmaris Bosphorus Marine deniz motorları ve deniz motorlarının çok markalı bir yetkili servisi. İster dahili, kıç sürüş, gaz veya dizel olsun, size güvenilir ve uygun fiyatlı deniz hizmetleri sunuyoruz. Denizcilikte 30 yılı aşkın bir süredir kışlama ve periyodik bakımdan büyük motor onarımına ve bakım onarımına kadar her türlü işi profesyonelce hallederiz. Hiçbir iş çok küçük veya çok büyük değil. Volvo Penta Marmaris Bosphorus Marine, yatınızı korumak için herhangi bir deniz, mekanik, elektrik veya sıhhi tesisat sistemi bakımı, onarımı veya değiştirilmesi üzerinde çalışmaktadır. Sizin için neler yapabileceğimizi görmek için bugün bize ulaşın. Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Volvo Penta

Genuine Volvo Penta Parts

  Orijinal Volvo Penta Parçaları

Volvo Penta, sadece motorunuz için özel olarak üretilmiş parçaları size tedarik etmekle kalmıyor, aynı zamanda bunları, rahatınız için kapsamlı garanti kapsamı ile yedekliyoruz.

Orijinal Volvo Penta Parçaları ve Aksesuarları, en yüksek standartlara göre tasarlanmış ve üretilmiştir ve Volvo Penta motorları ile mükemmel bir uyum içinde çalışmak üzere üretilmiştir. Motorunuzu Orijinal Volvo Penta Parçaları'na uyduğunuzda optimum performans, güvenilirlik ve uzun servis ömrüne güvenebilirsiniz.

Ancak, garantili bir arıza nedeniyle bir parçanın arızalaması halinde, Volvo Penta sorunu çözmek için oradadır. Yetkili bir Volvo Penta bayinde verilen tüm orijinal Volvo Penta Parçaları ve Aksesuarları (aşınma parçaları hariç) standart olarak 12 ay garanti ile birlikte gelir.

Bu parçalar ayrıca Volvo Penta satıcısı tarafından takılmışsa, garanti iki katına çıkıyor ve işçiliği kapsıyor. Dolayısıyla, yalnızca yüksek kaliteli bileşenlerinizin doğru şekilde takıldığından ve Volvo Penta uzmanlığından emin olduğunuz gibi, kapsamlı bir Volvo Penta garantisinin desteğini de almanız gerekmez.

Volvo Penta ile zincirdeki her bağlantı güçlüdür. Güvenilir, en üst kalite Orijinal Volvo Penta Parçaları ve Aksesuarları, profesyonel bir küresel satış ağı ve kapsamlı garanti kapsamı ile birlikte, uygulamanız ne olursa olsun, size tam bir huzur verir. Size hizmet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

Volvo Penta Marmaris Yetkili Servisi

Volvo Penta VideoVolvo Penta Servis

mercury logo nanni logo

volvo penta logo mercruiser logo

panda frischer logo cummins logo


Volvo Penta SOCİALCopyright ©bosphorusmarine.com 2016 - Designed by Marmaris Seo